Impressum a kontakty

Vlastník a provozovatel
Vlastníkem a provozovatelem webových stránek www.slavonice-zlabings.eu je Centrum pro budoucnost, o.p.s., se sídlem Náměstí Míru 456, Slavonice 378 81, IČ: 28076371, Kontakt - Tomáš Heczko - tel.: 775 030 186, www.centreforthefuture.org

Informace o autorech webových stránek

Stránky vyrobila firma
Pavel Kamír - webdesign (zpracování databázových www aplikací a prezentací, grafické služby a webhosting).
Kontaktní informace:
Dačice, Jiráskova 556, 380 01  Dačice V
Telefon: +420 380 120 597
Email: ja@camus.cz
WWW: http://www.camus.cz

Německý překlad: Alexandr Stipsits
Anglický překlad:  Miluše Zabloudilová, Alexandr Stipsits

Autoři fotografií: Karel Hruby, Johann Strommer, archiv společnosti Centrum pro budoucnost, o.p.s, archiv SRS, o.s.,

K jakémukoliv užití textů, obrázků, grafických prvků a dalších dat, uvedených či používaných na těchto webových stránkách, je třeba souhlas provozovatele.Snažíme se, aby obsah těchto webových stránek byl vždy aktuální a informace hodnověrné a správné. Přesto se nedá vyloučit, že se na nich objeví chybné údaje. Předem děkujeme za připomínky k obsahu stránek, které je možno zasílat na e-mail:
Webové stránky obsahují odkazy na stránky jiných provozovatelů. Centrum pro budoucnost, o.p.s. nemá vliv na obsah těchto externích stránek, a proto za něj nenese žádnou odpovědnost. Centrum pro budoucnost, o. p. s. nenese taktéž odpovědnost za případné škody, které by byly způsobeny využíváním informací zveřejněných na webových stránkách www.slavonice-zlabings.eu ani za škody způsobené využíváním informací externích stránek.

Webové stránky www.slavonice-zlabings.eu jsou jedním z výstupů projektu Žijící paměti aneb Hlasy pamětníků, který byl v období květen 2011 - březen 2012 spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Fondu malých projektů. Číslo projektu: ETZ-KP FISB/07/013.